Finty Facebook Fejsbuk Cestovanie - cestovateľský server, cestopisy    

 
 
 

HLAVNÉ MENU

MAPA

Peru mapa
   
 
 
 

PERU 

 

Slovenčiny do hier

   
 

 

 
 
  Ponuka leteniek
 
   
 
 
 
  Vaše názory
 
 
 
 
 
 
 

uristika v Peru v ničom nezaostáva od okolitých štátov. Krajina je bohatá na históriu, stále nové a nové miesta, kde je čo objavovať. Archeologické náleziská, oslavy, miestne animácie, či samotné čaro tohto kraja. Rôzne veci môžu prilákať aj Vás sem a sami nebudete vedieť ako. Krásna, mnohokrát nedotknutá príroda a pokojný život miestnych dodáva pri cestách po Peru len pocit, dokazujúci, že svoje problémy treba hodiť za hlavu. Tu nehrajú dôležitosť. .

 
     
 
 
 
Turistika
 
 

...v Peru v ničom nezaostáva od okolitých štátov. Krajina je bohatá na históriu, stále nové a nové miesta, kde je čo objavovať. Archeologické náleziská, oslavy, miestne animácie, či samotné čaro tohto kraja. Rôzne veci môžu prilákať aj Vás sem a sami nebudete vedieť ako. Krásna, mnohokrát nedotknutá príroda a pokojný život miestnych dodáva pri cestách po Peru len pocit, dokazujúci, že svoje problémy treba hodiť za hlavu. Tu nehrajú dôležitosť. .

 
 
 
Turistika - video
 
 

Príjemná hudba v miernom Salsa štýle určite polahodí milovníkom latinskej hudby, ktorá je sprievodom tohto videa - malou prechádzkou po peruánskej kultúre a pamiatkach cez sériu fotografií.
 
 

 
 
 

 

 
 
  Autorské práva a práva na všetok obsah na stránkach vyhradený. Akékoľvek ďalšie využitie obsahu, jeho reprodukcia, zneužitie či použitie do prác, ostatných webov, na účely propagácie cestovných agentúr a vo všeobecnosti akékoľvek použitie materiálov textového, myšlienkovho či grafického nápadu je vyhradená bez vedomia a dohody s autormi a majiteľmi práv na spomenuté súčasti webu.
Tomi www.elsalvador.sk  All right reserved
© 2008 - 2009 atc., zdroj a foto: vytvorené pre CK Eximtours