Finty Facebook Fejsbuk Cestovanie - cestovateľský server, cestopisy    

 
 
 

HLAVNÉ MENU

MAPA

Peru mapa
   
 
 
 

PERU 

 

Slovenčiny do hier

   
 

 

 
 
  Ponuka leteniek
 
   
 
 
 
  Vaše názory
 
 
 
 
 
 
 

mapa Peru je dosť členitá. Pohorie Andy, tiahnúce sa celou Amerikou tvorí asi najväčšiu plochu územia Peru. Nie však len vrchovina a hory tvoria povrch Peru. Na juhu nájdeme slávne jazero Titicaca. Pretinaná tisícmi riek a potokov sa krajina zelená od všade bohatého života lesov a divého života. 

 
     
 
 
 
Poloha Peru na mape
 
 

Peru textília

Kliknite na LUPU a získajte bližší náhľad na Južnú Ameriku a presnú polohu Peru v nej. 

Na severe tvoria hranice Equador a Columbia. Celú západnú hranicu tvorí najväčší štát Južnej Ameriky - Brazília. Druhá časť západnej hranice je spoločná s Bolíviou. Kúsok južnej hranice je to Chile.

Celá východná hranica je pobrežím. Tichý oceán, omývajúci brehy Peru je ďalším dôvodom, prečo Peru navštíviť. Stačí len prejsť celé pohorie Andy.

 
 
 
Podrobnejšia mapa
 
 

 

 
 
 

 

 
 
  Autorské práva a práva na všetok obsah na stránkach vyhradený. Akékoľvek ďalšie využitie obsahu, jeho reprodukcia, zneužitie či použitie do prác, ostatných webov, na účely propagácie cestovných agentúr a vo všeobecnosti akékoľvek použitie materiálov textového, myšlienkovho či grafického nápadu je vyhradená bez vedomia a dohody s autormi a majiteľmi práv na spomenuté súčasti webu.
Tomi www.elsalvador.sk  All right reserved
© 2008 - 2009 atc., zdroj a foto: vytvorené pre CK Eximtours